KONST / Litografier / Färglitografi 16162077
nr 1616 2077
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 98/110. Färglitografi, bildmått: 57x76 cm, yttermått inklusive ram: 75x92 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
måndag 29 april 2024
kl 19:45:06